Павловска Данева: Нема поголема навреда за правниот систем од тоа со него да управува Боки Тредичи

161

Универзитетскиот професор и поранешен пратеник од редовите на СДСМ Ана Павловска Данева на својот Фејсбук профил сподели статус по повод случајот Рекет.

-Нема поголема навреда за правниот систем на една држава од тоа со него да управува и владее Боки Тредичи, стои во нејзиниот пост на Фејсбук.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.