Пешевски на работна средба со Мизо и претставници на компаниите во индустриските зони

89

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, Владимир Пешевски денеска, ќе присуствува на работна средба со Директорот на Агенцијата за технолошки развојни индустриски зони, Виктор Мизо и претставници на компании кои се лоцирани во зоните.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.