Плажа „Амброзија“ во Охрид: Неодоливо место за вистинско уживање! (ФОТО)

Охрид оваа сезона доби нова плажа, за која многумина е навистина прекрасно место за уживање. Модерна и уникатна во своите содржини, за сите оние кои им пречи летниот метеж, плажата „Амброзија“ е иделен избор.

Посетителите на плажата може да бидат сигурни дека ќе уживаат во амбиентот и ќе имаат место на плажата само за себе.

Затоа, посетете ја „Амброзија“, една од најубавите плажи на Охридското езеро и препуштете му се на нејзиниот шарм и волшебството што го нуди…

IMG_9364 IMG_9370 IMG_9377 IMG_9384 IMG_9404

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.