По сообраќајната несреќа утрово нормализиран е сообраќајот на патниот правец Демир Капија-Удово

674
Архивска илустрација

На патниот правец Демир Капија – Удово кај местото Арсова лака, сообраќајот е нормализиран за сите видови на возила во двата правци.

Сообраќајот беше во прекин од ноќеска околу четири часот поради сообраќајна несреќа.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.