Победникот на Евровизија го вовлече бодито во задникот и ја покажа тетоважата на незгодното место: „Бакни го ова“ (ФОТО)

1136

Победникот на Евровизија, Дамиано Давид речиси и неколку месеци по победата не излегува од центарот на вниманието низ целит свет.

Се фотографираше гол, но тоа не му беше доволно, па овој пат повторно е во центарот на целото медиумско внимание.

Имено тој за потребите на снимањето на својата нова песна „мамамиа“ облече боди со танга истакнувајќи го голиот задник на кој пишува „бакни го ова“.

Коментарите само се нижеа, а дел од неговите следбеници му порачаа дека ќе го бакнат каде и да сака.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.