Поетско – музичка средба со Јовица Илиќ

186
поетот

За книгата ќе зборува поетот Борче Панов.

Јовица Илиќ е поет и кантавтор. Автор е на неколку поетски книги, живее и работи во Радовиш.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.