Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ!

Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ
Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ

Венчавката на српската поп пејачка Гоца Тржањ и Рашо Новаковиќ предизвика големо медиумско внимание. Магазинот „Стори“ сними дел од веселбата на Дедиње, за која сите зборуваат.

Погледнете:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.