Полицијата трага по 17- годишно девојче од Трубарево, последен пат била во Чојлија

128

Вчера во 15.00 часот во Полициското одделение Петровец, С.М.(49) од с.Трубарево пријавила дека од домот на О.Б. од с.Чојлија, општина Петровец, каде што била последен пат, се оддалечила нејзината ќерка Е.М.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.