Поради нетрпение почнале да се тепаат, замавнал по полицискиот службеник

120
службеници

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека полициски службеници излегле на местото на настанот и издале наредба да престане да удира по возилото, но С.В. замавнал со намера да удри полициски службеник. Полициските службеници успеале да го спречат во намерата и истиот бил лишен од слобода. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.