Поради сообраќајка затворен патот Крива Паланка-Куманово

68

Од 15 часот и 15 минути поради сообраќајна незгода сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка-Куманово кај населба Ѓрамаге е во прекин во двата правци.

Засега нема детали дали има повредени лица.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.