Магазин

„Порно-фотографија“ на Северина кружи на интернет

„Порно-фотографија“ на Северина кружи на интернет

Пејачката Северина објави провокативна фотографија која многу наликува на онаа која ја објави пејачката во 2014 година.

Станува збор за фотографија за која српските медиуми пишуваат дека многу наликува на фотографија од нејзиниот нов филм за возрасни.

Тимот на Северина, сепак тврди дека фотографијата со долниот дел е фотомонтажа, а горниот дел од спорната фотографија бил објавен пред четири години.

На фотографијата која овој пат за разлика од 2014 година се гледа и долниот дел од нејзиното тело предизвика лавина од коментари, еве и зошто.