Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски доби син

41

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски доби син. Среќната вест ја објави на социјалните мрежи.

„Денес ми се роди син, станав татко!!! Фала на Бог и на жена ми Соња Тодорова што ми дари син и што ме направи најсреќен татко на овој голем празник христијански!!! Сине жив, здрав и среќен да растеш!!!“, пиша Арсовски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.