Потона брод: Се стравува дека се удавиле 300 луѓе

Потона брод во близина на брегот кај Јемен.

Сестравува дека се удавиле околу 300 луѓе, јавуваат светските медиуми.

Наскоро повеќе информации…

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.