Повреден во расправија во с.Сарај

84

На 07.06.2014 година околу 12,45 часот во с.Сарај, скопско по претходна вербална расправија и тепачка, И.И.(34) од с.Сарај со нож му нанел повреди на А.Ш.(24) од с.Шишево.

Повредениот е пренесен во ГОБ „8-ми Септември“ каде му се констатирани телесни повреди. Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.