Пожар во Шутка: Изгореа три куќи

128

Полицијата информира дека од пожарот делумно опожарени се куќите на 58-годишниот А.С. и 52-годишната Ф.Т.

Од пожарот повредени лица нема, а пожарот сеуште не е локализиран.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.