Пратенички прашања денеска во Собрание

101

Собранието денеска ќе ја одржи 81-та седница на која пратениците ќе поставуваат прашања до премиерот Никола Груевски и претставниците на Владата.

Седниците за поставување пратенички прашања се одржуваат секој последен четврток во месецот. 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.