Прес-конференција на Христијан Мицкоски (ВО ЖИВО)

92

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ денеска во 13 часот , ќе се одржи прес конференција за медиуми. На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговата прес-конференција можете да ја следите во живо на линкот во продолжение.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.