22 C
Skopje
понеделник, јули 13, 2020

Претседателскиот сертификат на Пендаровски е двојазичен

69

Претседателскиот сертификат на Стево Пендаровски е двојазичен.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.