Прободен скопјанец во парк во Чаир

72

Вчера во 15.00 часот во СВР Скопје, С.Х.(39) од Скопје пријавил дека на 03.06.2021 околу 22.00 часот во парк Чаир, додека бил со Н.Ц., биле физички нападнати од А.Т., О.А. и уште едно лице, при што А.Т. со остар предмет му нанел убодна рана.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.