Професор обвинет за обид за силување на девојче се самоуби во затвор

81

Професор кој беше на издржување затворска казна, си го одзел животот, дознава „Алсат“.

Лицето С.М. беше обвинет за обид за силување на малолетно лице на возраст од 8 години.

Настанот се случи во почетокот на годинава, а во полиција го пријавила мајката на девојчето.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.