8.8 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023

Пронајдена скопјанката која беше пријавена за исчезната

На 04.02.2020 полициски службеници од полициска станица Кисела Вода ја пронашле Н.П.(51) од Скопје, за која на 02.02.2020 во 19:30 часот било пријавено дека се оддалечила од семејниот дом.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.