Пронајдено е мртво тело во Ново Лисиче, се знае идентитетот

148
тело

Од страна на екипа од Итна медицинска помош во 05:00 часот констатирана е смрт кај М.Т.(1949) од Скопје.

Од извршениот увид првично не се забележани траги на насилство. Телото на починатиот по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.