Пукање во центарот на Нови Сад, има повредени

66

Вечерва пред зградата на Покраинската влада во Нови Сад дошло до пукање, дознава Блиц.

Во пукањето, има најмалку двајца ранети.

Засега нема повеќе информации.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.