Ријана издаде нов колекција женска долна облека

Пејачката, глумица и дизајнерка Ријана ја издаде својата нова колекција женска долна облека и костими за капење од линијата „Севиџ Екс“.

Освен тоа, Ријана овојпат објави и конкурс за нови модели. Имено, таа на Инстаграм ќе спроведе натпревар и избор на момци и девојки кои ќе ги претставуваат нејзините наредни колекции.

Натпреварот трае од денеска па сѐ до јули.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.