Роналдињо се гали со Мис Бразил

105

Не само на фудбалскиот терен, легендардниот репрезентативец на Бразил, Роналдињо запиша уште еден голем успех но сега на приватно поле.

Најголемата ѕвезда во дресот на бразилскиот прволигаш Атлетико Минеиро се пофали дека има нова девојка и дека станува збор за носителот на престижната титула “Мис Бразил 2013”, Жаклин де Оливеира.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.