Се самоуби 15-годишно девојче

Девојче на 15-одишна возраст се самоубила во новопазарската населба Јерка, потврди полицијата за „Блиц“.

Девојчето го пронашле нејзините родители во гаражата од куќата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.