Секој хороскопски знак има своја мала тајна за сексот

423

Секој поединец има своја мала сексуална тајна, а хороскопот открива која е таа.

Овен

Овните најмногу ги возбудува ненадеен утрински секс и кога некој за време на сексуалниот чин силно ќе ги повлече за косата.

Бик

Биковите обожаваат бакнежи на вратот и чоколада. Треба да се препуштите на фантазијата и да направите добра комбинација од овие две нешта.

Близнаци

Брзиот и оралниот секс се она во што Близнаците најмногу уживаат, а фетиш им се сексуалните играчки.

Рак

Емотивните ракови најмногу сакаат кога некој ги допира по стомакот и по градите.

Лав

Овој огнен знак обожава груб секс и комплименти. Никогаш не заборавајте да го пофалите Лавот – тоа е неговиот најголем фетиш.

Девици

Девиците секогаш ќе го кријат од вас она што најмногу ги возбудува: врзување и лисици.

Вага

Ништо нема да ја возбуди вагата повеќе од страсните допири за задникот.

Скорпија

На овој воден знак, фетиш му е сексот во вода и на јавно место.

Стрелец

Предложете му било каква сексуална авантура и тој веднаш ќе биде восхитен и ќе ви ги покаже неговите најголеми тајни за сексот.

Јарец

Јарците обожаваат секс на големи височини, па за нив идеален секс е оној на планина. Немора да бидете во природа, но важно е да бидете на високо.

Водолија

Фетиш на водолиите им е секс по телефон. Ако се впуштите во страсен секс со водолија, слободно употребете сексуални играчки и нема да згрешите.

Риби

Рибите сакаат да се снимаат за време на сексуалните игри, а најмногу уживаат кога некој им ги допира стопалата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.