Секс четири пати неделно и да им ги проверува телефоните, барала Џеј Ло од момчињата

Познатата пејачка Џенифер Лопез имала правила кои морале да ги почитуваат нејзините поранешни момчиња, а тоа биле четири пати интимни односи во неделата и пристап до нивните мобилни телефони 24 часа дневно.

Џеј Ло така можела да открие дали некој од нив ја изневерува, па така беше и со нејзиниот поразнешен сопруг сопруг Марк Ентони, а денес е со Бен Афлек.

Извор близок до семејството открива дека во нивните авиони нема стјуардеси, зашто во минатото Ентони имал афера со една од нив, па сега работат само мажи.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.