Секс играчка „гризачот Суарез”

Во продажба се појавија и секси играчка со ликот на напаѓачот на Ливерпул и Уругвај. Таа е наменета за жени и главно за нивните брадавици. Оваа екстра продажба оди на он-лајн во Шведска од “Оливер&Ева” и чини околу 33 евра.

“Ако вашата партнерка сака да и ги гризните брадавиците, направете го тоа со “гризачот Суарез”. Може да се регулира степенот на гризењето во зависност од расположението”, пишува на сајтот од продавницата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.