Селена и Џенифер во фустан што треба да го има секоја жена! Фановите воодушевени!

122

Џенифер Анистон ја угости Селена Гомез во емисијата на Елен Деџенерис, која на актерката ѝ дозволила накратко да ја преземе водителската улога.

Џенифер и Селена зборуваа за своето пријателство, запознавање, новиот албум на пејачката, но и фактот дека Гомез ја обожува серијата „Пријатели“, во која актерката ја играше улогата на прочуената Рејчел Грин.

Двете се одлучиле за стајлинг кој секогаш е тренд, а тоа е краток црн фустан кој никогаш не излегува од мода и е огледало за елеганција и стил на жената која го носи.

Фустанот на Селена бил тесен со голи рамена, додека Џенифер се одлучила за класичен модел.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.