-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

Семејството Трамп ја напушта Белата куќа (ВО ЖИВО)

132

Доналд Трамп ја напушта Белата куќа и Вашингтон, во пресрет на официјалната програма за инаугурација на новиот претседател Џо Бајден.

Видеото од настанот во живо можете да го следите во продолжение:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.