Шпански воен авион се урна во Средоземно Море (Видео)

61

Шпанските служби за итни случаи добија повици денес за наводната несреќа на авион кој припаѓа на шпанското воено воздухопловство.

 

https://platform.twitter.com/widgets.js

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.