Што ги депримира мажите во кревет?

231

Ова се низа ситуации кои мажите ги депримираат во сексот:

Играчки за секс

Мажите сметаат дека не можат да се натпреваруваат со 30 см долги играчки кои се ротираат. Иако би сакале и нивниот пенис да може да се врти.

Прерана ејакулација

„Драга, се колнам дека ова никогаш не се случило претходно.“ Се случувало. Постојано.

Дали тоа е се?

Кога жените прашуваат дали тоа е се. Да тоа е се!

Сексот не е порно филм

Факт е дека сексот не изгледа како во порно филмови. Водењето љубов е прекрасно. Но 80 отсто од времето мажот сонува за тоа спалната соба да биде сет филм за возрасни.

Кондоми

Тие штитат од бременост и полово преносливи болести, но не им се пријатни на мажите да ги носат.

Таа не испушта звуци или вие како рането животно

На мажите понекогаш им треба звук од жената, за да знаат дека таа ужива.Но не сакаат ниту премногу гласно затоа што таа наликува како рането животно.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.