5.3 C
Skopje
вторник, април 7, 2020

Сибирски фризер потстрижува со секира (ВИДЕО)

332

Бидејќи ножиците му се премногу мејнстрим, сибирски фризер ги потстрижува своите клиенти со секира.

Погледнете:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.