Скопјанец нападнат на Бит Пазар – му се заканувале и со пиштол

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР Скопје, Р.А.(27) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат со тврд предмет од И.А., кој потоа му се заканил со огнено оружје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.