Скопјанец нападнат на булевар Илинден

81

На 24.01.2020 во 23,30 часот во СВР Скопје З.П.(56) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20,30 часот на булеварот “Илинден“ бил физички нападнат од две непознати лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.