Скопјанец нападнат на улица „Тодор Александров“

86
Го претепале, па го фрлиле покрај Дебарско Езеро

На 23.08.2020 во Полициската станица Центар, В.Ѓ.(42) од Скопје пријавил дека во 18.00 часот на ул.„Тодор Александров“ во Скопје бил физички нападнат од едно лице.

Според пријавеното, причина за нападот била претходна вербална расправија.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.