Скопјанец нападнат од три лица

158

На 15.05.2020 во 18.00 часот М.Б.(34) од Скопје пријавил дека на ул.„Брсјачка буна“ бил физички нападнат од три непознати лица. Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.