Скопјанец нападнат пред угостителски објект на ул.„Тодор Чангов“ во Скопје

126

На 27.09.2020 во 03.30 часот во СВР Скопје, И.Д.(23) од Скопје пријавил дека пред угостителски објект на ул.„Тодор Чангов“ во Скопје бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.