Скопјанец нападнат со тврд предмет на булевар АСНОМ

102

На 21.11.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, П.А.(57) од Скопје пријавил дека на бул.„АСНОМ“, со употреба на тврд предмет, бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.