Скопјанец претепан на Кеј „13-ти Ноември“

56

На 14.10.2019 во 02.30, во СВР Скопје, М.С.(27) од Скопје пријавил дека на 13.10.2019 околу 23.30 часот, во близина угостителски објект на Кеј „13-ти Ноември“, бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.