Скопјанец пронајден починат во викендица

170

На 06.04.2021 околу 13:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во с.Катланово, скопско, бил пронајден починат Т.П.(84) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обукција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.