Скопјанка ја нападнала 72-годишната сосетка

На 27.11.2023 во 23:00 часот во СВР Скопје, С.Т.(72) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Центар била физички нападната од нејзината сосетка С.Т..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.