Скопјанка касната од куче скитник

42

Скопјанка била вчера касната од куче скитник во населбата „Аеродром“

„Вчера во 14:30 часот во полициската станица Аеродром, П.Ф.(56) од Скопје пријавила дека во вторникот околу 15:30 часот на бул.„Јане Сандански“ била касната од куче скитник во пределот на десната потколеница“, информираат од МВР.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.