Скопјанка претепана од синот

На 26.04.2023 во 13.49 часот во СВР Скопје, 49- годишна скопјанка пријавила дека во домот во скопско село била физички нападната од нејзиниот син Б.К.(21).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.