Скопјанка во Чаир нападната од сопругот, свекрвата и золвата

Денеска (06.11.2023) во 01:00 часот во СВР Скопје, 38-годишна жена пријавила дека на 05.11.2023 околу 19:30 часот во домот на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзините сопруг А.И.(46), свекрва С.И.(71) и золва А.И.(43), сите од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.