Скопјанка среде бел ден претепана на „Партизанска“

126

К.П. (35) од Скопје вчера во 15.10 часот во СВР Скопје, пријавила дека истиот ден околу 15.00 часот на булевар „Партизански одреди“ непознато лице физички ја нападнало.

Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.