СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Гевгелија

68

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Гевгелија.

На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо, на линкот во продолжение:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.