Словенечкиот премиер ретвиташе: Сите пари од „Рекет“ завршија кај Заеви

977

Словенечкиот премиер Јанез Јанша на својот твитер профил ретвитна пост во кој пишува дека сите пари од аферата „Рекет“ завршиле кај претседателот на СДСМ Зоран Заев.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.