Снимка од дрон: Скопје не се гледа од смогот

Видео на кое не се гледа Скопје од смог деновиве беше објавено на youtube. Автор на видеото е Иван Петрушев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.